ZESPÓŁ

Lek. dent. Aleksandra Karas
Stomatologia

Jestem właścicielką gabinetu PrimaMed. Dałam naprawdę z siebie bardzo dużo by stworzyć to miejsce i cieszę się bardzo, że mogę tu być i pracować. Studia ukończyłam w 2015 roku na UM we Wrocławiu na kierunku lekarsko-dentystycznym. W stomatologii interesuje się przede wszystkim stomatologia estetyczną, protetyką oraz chirurgią stomatologiczną. Wykonuje oczywiście również zabiegi tzw. codziennej stomatologii (stomatologia zachowawcza z endodoncją, stomatologia dziecięca). Traktuje pacjentów tak jak sama chciałabym być traktowana i leczę pacjentów tak jak sama chciałabym być leczona. Staram się być również aktywna zawodowo w Niemczech jednak to głównie w Polsce zdecydowałam się prowadzić działalność leczniczą.

Lek.med. Aleksandra Bilinska
Medycyna estetyczna

Dermatologia

Jestem absolwentką Wydziału Wojskowo-Lekarskiego, Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Odbyłam staż podyplomowy w 10 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką w Bydgoszczy. Oficer Wojska Polskiego, pół roku na misji poza granicami kraju. Obecnie lekarz rezydent Dermatologii i Wenerologii oraz uczestnikiem badań klinicznych nad lekami biologicznymi stosowanymi w dermatologii.

woman-doctor.jpg

Lek.med. Małgorzata Werschler
Medycyna estetyczna

Dermatologia

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. obecnie w trakcie szkolenie specjalizacyjnego z dermatologii i wenerologii na Oddziale Dermatologicznym w Żarach. Ukończyłam studia podyplomowe z medycyny estetycznej na SWSM w Katowicach. Stale poszerzam swoja wiedzę z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej na licznych kursach oraz konferencjach. W swojej praktyce staram się indywidualnie podchodzić do potrzeb Pacjenta aby uzyskać jak najlepszy efekt.

woman-doctor.jpg

Ewa Wilczyńska-Szuter
Asystentka stomatologiczna

Jestem absolwentką Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu, zdobyłam tam dyplom na kierunku Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Po 4 latach pracy w zawodzie ,odnalazłam nową pasję jaką jest praca na stanowisku asystentki stomatologicznej- To idealny zawód dla osób z pasją.
Jestem osobą dokładną , komunikatywną z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. To ja czuwam nad tym żeby gabinet był dla państwa perfekcyjnie przygotowany. Lubię pracę z ludźmi ,a państwa uśmiech ,to dla mnie najlepsza motywacja.